Šių metų balandžio 22 - 26 dienomis Vilniaus Žvėryno gimnazijos mokytojos Aušra Kruopienė, Inga Miliukaitė bei mokiniai Maja Agejevaitė, Mykolas Vanagas, Aidas Sadauskas ir Andrius Gineika dalyvavo susitikime Lenkijoje, įgyvendinant tarptautinį „Erasmus+“ projektą “STEAM for Sustainability”(STEAM tvarumui). Dalyviai lankėsi partnerių mokykloje Veliunyje, II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka, pristatė aplinką tausojančią „pasyvaus namo“ technologiją, dalyvavo naujos mokyklos laboratorijos atidarymo konferencijoje , stebėjo pamokas, dalyvavo diskusijose ir nuotraukų konkurse. Šeimininkai partnerius iš Lietuvos, Italijos, Kroatijos ir Graikijos pakvietė aplankyti Velunio senamiestį, Vroclavo ir Gdansko miestus. Išvykos ir veiklos suteikė dalyviams progą pagilinti žinias apie tvarias technologijas, leido pažinti lenkų kultūrą, istoriją ir kulinarinį paveldą. Erasmus+ partnerių tarptautinis bendradarbiavimas plečia akiratį ir suteikia daug gerų emocijų.

Blank Collage Birthday Instagram Story