Vilniaus miesto tarpmokyklinės Fungama2023pav pirmenybės

M. Biržiškos gimnazijoje organizuotas kasmetinis Vilniaus miesto tarpmokyklinės  pirmenybės. Šiemet šiame renginyje dalyvavo Vilniaus Mykolo Biržiškos, Žirmūnų, Žemynos, Jėzuitų, Jono Pauliaus II ir Žvėryno gimnazijos antrų gimnazijos klasių mokinių komandos. Pirmenybėse mokinai atliko fizikos, chemijos, biologijos, matematikos ir informacinių technologijų užduotis, atsakė į pateiktus klausimus ir  pateikė kūrybines užduotis. Mūsų gimnazijos komandą „Žvėryno karalystė“ atstovavo šie 2eg klasės mokiniai: N. Knyva, A. Gobytė, P. Kruša, A. Greimaitė, P. Simonkevičius ir I. Jusys.  Šiemet „ “ pirmenybėse Žvėryno komanda iškovojo trečiąją vietą atsilikusi nuo M. Biržiškos ir Žirmūnų gimnazijų komandų. Sveikiname antrokus!!!

 

padeka fungama2023