2023 m. lapkričio 16 d. mūsų gimnazijos 8-12 klasių moksleiviai dalyvavo tarptautiniame jau 11-tus metus Čekijos organizuojamame anglų kalbos konkurse BEST IN ENGLISH. Šiais metais net 82 mūsų gimnazijos mokiniai šiame konkurse dalyvavo kartu su 24300 kitų moksleivių iš 702 mokyklų 34 šalyse: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Bulgarijoje, Serbijoje, Kroatijoje, Vengrijoje, Graikijoje, Makedonijoje, Portugalijoje, Izraelyje, Italijoje, Ukrainoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje ir dar daugelyje kitų šalių visame pasaulyje. Džiaugiamės jau antrus metus iš eilės būdami šio tarptautinio renginio dalimi.

Vilniaus Žvėryno gimnazija - 1 vieta Lietuvoje tarp 27 dalyvavusių Lietuvos mokyklų. Mokyklos vieta nustatoma pagal 10-ties geriausių mokyklos mokinių rezultatų vidurkį. Šiemet šie mokiniai buvo: Martyna Vilaniškytė IVe, Saulius Karvelis IVe, Benas Gudžiūnas IVe, Marija Deksnytė IVc, Vilius Sungaila IVe, Jonas Leonas Radzevičius IVc, Dominykas Mackevičius IIId, Marija Jankauskaitė IVa, Matas Šapoka IVa, ir Kamilė Masialskytė IVd.

Martyna Vilaniškytė (IVe klasė) - 1 vieta Lietuvoje (iš 1209 Lietuvos mokyklų dalyvių).

best english1

best english2

best english3

https://www.facebook.com/groups/993153490737786/