Klaipėdoje vyko Respublikinis mokinių konkursas „Jūrų keliais 2023“. Konkurso organizatorius Lietuvos Aukštoji Jūreivystės mokykla. Konkurso dalyviai: : Joniškio „Aušros“ gimnazija, Kalvarijos gimnazija, Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija, Sedos Vytauto Mačernio gimnazija, Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazija, Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija, Šilutės Vydūno gimnazija, Vilniaus Žvėryno gimnazija.  

Žvėryno gimnazijos komandą „Vilniaus Armada“ sudarė IId g kl. mokiniai A. Kašėtaitė, V. Augustinavičius, L. Hein, B. Vardidze, J. Buknys, Ž. Kazėnas, H. Burdaitis, J. Daugirdas. niai M. Bukauskas, M. Aglinskis, R. Stalmokaitė. Komanda atliko jūrinio konkurso užduotis baseine, dūmų labirinte, navigaciniame treniruoklyje (simuliatoriuje), jūrinių mazgų ir signalinių vėliavėlių, pirmos pagalbos suteikimo, metlynio metimo ir konkurso partnerių užduotis. „Vilniaus Armada“ įveikė vandenį ir dūmus, išgelbėjo nukentėjusius, perplaukė vandenynus ir nugalėjo savo baimes ir nepasitikėjimą bei užėmė antrąją vietą konkurse.

juru2023