2023-05-05 vykdydami projektą ,,Lietuvių tarmės ir etnografiniai regionai“ (kuruoja mokytojos K. Butkutė ir S. Milisevičiūtė) su 1e klase lankėmės Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse.
Įdomi gidė supažindino su įvairių regionų ypatumais: kuo skiriasi aukštaičių trobos ir buitis nuo žemaičių, suvalkiečių, ką dzūkai džiovina pasidarytoje oloje, kaip atrodė daraktorių mokykla, kodėl mums svarbios tarmės, kokius žaidimus žaisdavo gyvulius ganydami vaikai, stebėti galėjome, kaip iš vilnos verpiamas siūlas, ir pan. Žvalgėmės į Kauno marias nuo apžvalgos bokšto, išvyką baigėme Rumšiškių įrengtame miestelyje su geležies krautuve, manufaktūra, veikiančiu senovišku paštu.
Buvo smagu ir naudinga😊
P. S. Nuoširdžiai dėkojame 1e klasės auklėtojui V. Augustinavičiui už išvykos organizavimą😊

proj tarm 2023n