Tarpmokyklinė viktorina ,,Žvaigždikas 2023”

2023 m. kovo 31 dieną Vilniaus Žvėryno gimnazijoje vyko fizikos - astronomijos tarpmokyklinė viktorina „Žvaigždikas 2023“, kurioje dalyvavo Žvėryno, Žirmūnų, Pilaitės, „Saulės“ privačios I-II klasių gimnazijų bei J. Basanavičiaus progimnazijos 4 klasių mokiniai. Džiugu, kad viktorinoje varžėsi ir mokytojų komanda. Viktorinoje buvo tiek kūrybinių, tiek mąstymo užduočių. Penkios komandos kūrė raketą iš primityvių daiktų: popieriaus, baliono, šiaudelių… Klausė dainų apie astronomiją ir turėjo jas atpažinti, sprendė suktas užduotis, kurios sukėlė azartą tarp komandų. Po klausimų ir užduočių lavinos dalyvių laukė vaišės, apdovanojimai, trumpos diskusijos, naujos pažintys. Sveikiname IID klasės mokinę Laurą Hein, kurios komanda užėmė pirmąją vietą šioje tarpmokyklinėje astronomijos viktorinoje.

zvaigzdikas1