KOVO 22 D. – PASAULINĖ VANDENS DIENA. 

Didžiausia mūsų šalyje vandentvarkos įmonė „Vilniaus vandenys“ kartu su Vilniaus miesto savivaldybe paskelbė vandens gertuvių dizaino konkursą, kuriame kvietė dalyvauti 5-12 klasių Vilniaus miesto mokyklų mokinius. Dizaino konkursui „Sveikas ir stilingas pasirinkimas“ buvo atsiųsta virš 250 darbų. Išrinkti trys laimėtojai. Nugalėtojų sukurti dizaino paveikslėliai buvo atspausdinti ant gertuvių, kurios, minint Pasaulinę vandens dieną, padovanotos ne tik nugalėtojams, bet ir jų klasės draugams.

Šiuo konkursu siekiama ne tik skatinti moksleivius vartoti daugiau vandens, formuoti sveikus jų gyvenimo įpročius, bet ir ugdyti atsakingą jaunąją kartą, kuriai rūpi mažinti plastiko naudojimą ir gamtos taršą ir kurių kuprinėje turima gertuvė yra neatsiejama kasdienių įpročių dalis. 

Sveikiname Vilniaus Žvėryno gimnazijos IIIb klasės mokinę Gabrielę Ardavičiūtę, laimėjusią dizaino konkurse 1-ąją vietą!

koliazas vandens diena2023