Jau septintus metus Vilniaus Žvėryno gimnazija ir Vilniaus miesto dailės mokytojų metodinis būrelis kviečia į parodą ,,Vilnius miniatiūrose”. Šių metų paroda skirta Vilniaus jubiliejui, tema: „Vilniaus šventės ir kasdiena“. Kaip ir kasmet, tradiciškai darbai eksponuojami Vilniaus miesto savivaldybėje.

   Sausio 30 d.  į gražią atidarymo šventę susirinko miesto dailės mokytojai, mokiniai, savivaldybės darbuotojai. Parodą atidarė Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorė Lina Koriznienė, parodos dalyvius sveikino Vilniaus Žvėryno gimnazijos direktorė Žaneta Vaškevičienė, Vilniaus miesto dailės mokytojų metodinio būrelio pirmininkė Rasa Vaitkutė – Žemaitienė. Kanklėmis skambino Vilniaus Žvėryno gimnazijos mokinė Vaiva Dunaitytė (IIIa kl.). Parodoje - konkurse dalyvavo apie 300 mokinių iš 33 Vilniaus mokyklų ir dailės studijų. Parodoje eksponuojama 180 miniatiūrų, apdovanota 17 laureatų. Ačiū mokytojams ir mokiniams, kūrusiems darbus, skirtus Vilniaus jubiliejui.

   Parodoje eksponuojamos ir Vilniaus Žvėryno gimnazijos mokinių sukurtos miniatiūros. Į parodą atrinkti 23 darbai, apdovanotos dvi laureatės: Karina Napadiuk (IVd kl.) ir Ugnė Petkelytė (IVe kl.)

Paroda „Vilnius miniatiūrose“ Vilniaus miesto savivaldybėje vyks nuo sausio 30 d. iki vasario 10 d.  Kviečiame apsilankyti!

vm2023n