Šių metų spalio 3-7 dienomis Vilniaus Žvėryno gimnazijos mokytojos Aušra Kruopienė ir Inga Miliukaitė bei mokiniai Haroldas Burdaitis, Vitas Augustinavičius, Agnė Šimanskaitė, Elena Cibulskaitė ir Rūta Justina Mesonytė dalyvavo susitikime Slovakijoje, įgyvendinant „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projektą Nr. 2020-1-IT02-KA229-079446 „Generation of Sustainability“ (Tvarumo karta). Susitikimo tema – „Tvari mokykla“. Dalyviai iš Kroatijos, Lietuvos, Graikijos, Italijos ir Slovakijos pristatė savo šalis, miestus, mokyklas. Ypač įdomi svečius priėmusi Pūchovo gimnazija, kurioje auginamos bitės, renkamas ir panaudojamas lietaus vanduo, kruopščiai rūšiuojamos ir perdirbamos atliekos, įrengtas žaliasis stogas. Mokiniai pasidalino žiniomis apie savo šalių tvarias įmones ir institucijas, aplankė prezidentūrą Bratislavoje, įvairius gaminius iš bičių produktų gaminančią įmonę „Medolandia“, išbandė tradicinį keliavimo plaustu upe būdą. Tarptautinis bendradarbiavimas praturtina ir įkvepia.

erazmus2 1 erazmus2 2