parama12

MIELI GIMNAZIJOS BENDRUOMENĖS NARIAI,

dėkojame už praėjusiais metais gimnazijai skirtą 1,2% savo pajamų mokesčio dalį.

Prašome ir šiais metais iki gegužės 1 d skirti Jūsų 1,2 procento pajamų mokesčio  paramą mūsų Gimnazijos bendruomenei.

Planuojame atnaujinti mokyklos erdves, pildysime naujai išleistomis knygomis mokyklos bibliotekos fondus, organizuosime įvairius konkursus ir renginius mokiniams, paremsime mokinių ir mokytojų iniciatyvas.

1,2% paramą galite skirti užpildę deklaraciją Valstybinės mokesčių inspekcijos interneto svetainėje:
  1. Prisijunkite tiesiai prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) VMI svetainėje arba per Jūsų elektroninės bankininkystės sistemą.
  2. Pasirinkite „Pildyti portale“ FR0512 v.4 versiją.
  3. Užpildykite aktyvius laukelius ir įrašykite Žvėryno gimnazijos paramos ir labdaros fondas ir jo kodą 303276932.

Ačiū Jums!