Šių metų sausio 17-21 dienomis Vilniaus Žvėryno gimnazijos mokytojos Aušra Kruopienė, Inga Miliukaitė bei mokiniai Rūnas Šablauskas, Augustas Cibulskis, Agnė Kaminskaitė, Mingailė Karpuškaitė ir Rugilė Stukonytė dalyvavo susitikime Sicilijoje, įgyvendinant „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projektą Nr. 2020-1-IT02-KA229-079446 „Generation of Sustainability“ (Tvarumo karta). Susitikimo tema – „Tvari energija“. Dalyviai iš Italijos, Lietuvos, Graikijos, Kroatijos ir Slovakijos pristatė ekologinę situaciją savo šalyse, susipažino su atsinaujinančių energijos šaltinių panaudojimo galimybėmis, aplankė saulės elektrinę, daug įdomių kultūros ir gamtos objektų. Visus džiugino saulė ir šeimininkų svetingumas.

sicilija2022