Šių metų rugsėjo 09 – 17 d. Lietuvos miestuose ir miesteliuose vyko jau aštuonioliktasis Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė 2021”. Mūsų gimnazija aktyviai dalyvauja šio festivalio renginiuose. Rugsėjo 13 d. IV a, b klasių mokiniai dalyvavo virtualiame renginyje „Raudonosios planetos paslaptys“ (paskaitą skaitė dr. Edita Stonkutė). Rugsėjo 15 d. gimnazijos aktų salėje 1d klasės mokiniai dalyvavo susitikime-paskaitoje „3D spausdintuvu sukurtas kaulas. Mitas ar realybė?“ (VU Odontologijos instituto darbuotoja Ieva Gendvilienė). Rugsėjo 15 d. 3e klasės mokiniai lankėsi VILNIUS TECH Kūrybinių industrijų fakulteto organizuotame renginyje „Tapk pokalbių šou žvaigžde“ (Aistė Ptakauskė (Kūrybinių industrijų televizijos kūrybinė grupė), o 1d klasės mokiniai dalyvavo virtualiame renginyje „Vėjo jėgainės konstravimas“ (VGTU Sonata Tolvaišienė). Rugsėjo 17 d. 1d klasės mokiniai dalyvavo VU Matematikos ir informatikos fakultete organizuotoje paskaitoje „Kaip dronai, palydovai ir kiti nepilotuojami skraidantys prietaisai orientuojasi aplinkoje?“ ( dr. Vytautas Valaitis).

erdvzem2021