Š.m. balandžio 20 dieną vyko mokinių senato susitikimas su buvusiomis mokinių senato pirmininkėmis Aurelija Šimonyte ir Igne Kanopaite. Susitikimo metu buvusios mokyklos mokinės papasakojo apie tai, kokius senate išmoktus dalykus jos pritaiko savo kasdieniniame gyvenime, studijuodamos, dirbdamos. Pašnekovės davė patarimų ir pasakojo apie savo patirtis renkantis studijų kryptį. Atkreiptas dėmesys į tai, kokios naudos mokinių senato pirmininko pozicijos davė stojant į Lietuvos ir užsienio universitetusTaip pat merginos pasidalino prisiminimais iš pirmininkavimo senatui laikotarpio. Buvo aptartakokios problemos buvo aktualios jų pirmininkavimo laikotarpiais, kaip jos skiriasi nuo dabar besimokančių mokinių aktualių problemųPašnekovės su džiaugsmu atsakė į visus užduotus klausimus, domėjosi, kaip dabar sekasi mokinių senatui. Viso pokalbio metu vyravo linksma nuotaika.

senato alumni