2021 balandžio 16 d. KTK įvyko konkursas "Geriausias elektrotechnikas 2021".  Konkurso tikslas – pasitikrinti praktines žinias elektros  grandinių skaičiavimo ir jungimo srityje, skatinti motyvaciją mokytis STEAM disciplinų mokyklose. Į renginį užsiregistravo trisdešimt 10-12 klasių moksleivių iš visos Lietuvos. Dalyviams reikėjo atlikti teorinį testą iš elektros, magnetizmo ir Omo dėsnio bei praktinę užduotį, pasinaudojant kompiuterine programa Electronics Workbench

Pirmą vietą, surinkęs 65 balus, laimėjo Vilniaus Žvėryno gimnazijos moksleivis  Borisovas Gustas. Antra vieta atiteko Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos moksleivei Aurai Matuliūkštytei, kuri surinko 56 balusTrečia vieta atiteko Vilniaus Žvėryno gimnazijos mokiniui Petrauskui Liutaurui, surinkusiam 54 balus. Visi dalyviai gavo dalyvio pažymėjimus ir renginio rėmėjo UAB SchneiderElectric Lietuva prizus.

 

diplomelektr