RESPUBLIKINĖ NUOTOLINĖ MOKINIŲ PROJEKTINIŲ / TIRIAMŲJŲ / KŪRYBINIŲ DARBŲ KONFERENCIJA

,,KŪRYBIŠKO MOKYMOSI BŪDAI KAIP ATRADIMŲ KELIAS“

SKIRTA VILNIAUS SOFIJOS KOVALEVSKAJOS GIMNAZIJOS 5-MEČIUI 

2021 sausio 29 dieną į konferencijąSofijos Kovalevskajos gimnazijoje, nors ir virtualiai, sugužėjo daug svečių – 8-12 klasių mokinių, norinčių pasidalinti geriausia savo mokyklų projektine, tiriamąja, kūrybine patirtimi ir klausytojų, prisijungusių pasisemti išminties. Intensyvus darbas vyko net trijose sekcijose, kuriose gerąja patirtimi dalijosi ne tik Vilniaus Sofijos Kovalevskajos mokiniai – kūrybingumo lyderiai, bet ir svečiai iš Vilniaus „Laisvės“ gimnazijos, Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijos, Vilniaus Žvėryno gimnazijos, Vilniaus Žirmūnų gimnazijos, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinės gimnazijos, Vilniaus „Ateities“ mokyklos, Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos, Kauno r. Neveronių gimnazijos, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijos, Vilniaus Maironio progimnazijos, Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos. Besiklausant tiek daug skirtingų pranešimų, apimančių kalbas (lietuvių, rusų, anglų), tiksliuosius dalykus (fiziką, chemiją, matematiką), socialinius mokslus ir menus bei šiandien labai aktualius dalykus – ekologiją, sveiką gyvenseną, teliko stebėtis mokinių išradingumu, kūrybiškumu, labai plačiu interesų lauku, lakia vaizduote, inovatyvumu, smalsumuDalyvių pranešimai įrodė, kad mokytis šiandieniniam mokiniui yra įdomu mokantis KITAIP — priimant iššūkius, bendraujant, bendradarbiaujant tiek su savo aplinkos žmonėmis, tiek su menininkais, mokslininkais. Tiriamasis, projektinis, kūrybinis ir integruotas mokymasis tiesia kelius į sėkmingą mokymąsi, kupiną atradimų džiaugsmo.

Šioje konferencijoje mūsų gimnazijos IIe klasės mokiniai skaitė pranešimus: L. Varnagiris„Lazerinė signalizacija, o S. Svidenytė – „Universalus šildymo – vėsinimo įrenginys“.

Fiksavimas1 Fiksavimas2