VILNIAUS ŽVĖRYNO GIMNAZIJOS 2020 – 2021 M.M. SAUSIO MĖNESIO PLANAS |
|||||
Data |
Laikas |
Vieta |
Dalyviai |
Veikla |
Atsakingi |
2021-05-04 |
10.00 |
Teams komandoje „Mokytojai visi“ |
II ab,c,d,e klasėse dirbantys mokytojai |
II ab,c,d,e klasėse dirbančių mokytojų pasitarimas |
J.Kančiauskienė |
2021-01-05 |
11.00 |
Teams |
7 klasių vadovai, mokytojai |
Signalinis I semestro rezultatų aptarimas |
N. Atstopaitė |
2021-01-06 |
15:00 |
Teams |
VĮG nariai |
Veiklos įsivertinimo grupės susirinkimas |
R. Veikutytė |
2021-01-07 |
14.00. |
Teams |
8 a, 8 c kl. |
Filmo ,,Velnio nuotaka” peržiūra ir aptarimas |
A .Ramoškienė |
14.30v |
Teams |
8 klasių vadovai, mokytojai |
Signalinis I semestro rezultatų aptarimas |
N. Atstopaitė |
|
2021-01-08 |
8:00 |
Teams |
I-IV kl. |
Matematikos mokyklinė olimpiada |
Matematikos mokytojai |
2021-01-12 |
14.15 |
Teams |
VGK |
Vaiko gerovės komisijos susirinkimas |
N. Atstopaitė |
2021-01-13 |
8.00 |
Teams platformoje |
5-11 kl. |
Virtuali paroda, skirta Sausio 13-osios trisdešimtmečiui ,,Lietuva laisvės kelyje” |
J. Guobienė A.Sabaliauskienė O. Jonykienė V. Kraujelienė |
18.00 |
Teams |
GT |
Posėdis |
S. Milisevičiūtė |
|
08.00 |
Mokytojų, mokinių namai, Teams platforma |
Mokytojai, mokiniai, tėvai |
Pilietinė iniciatyva ,,Atmintis gyva, nes liudija”. Uždekime atminties ir vienybės žvakutę languose. |
V. Činčienė J. Ruigys |
|
2021-01-14 |
15.00 |
Teams |
MT |
MT posėdis |
J. Kančiauskienė, J. Kokštaitė |
15.00 |
Teams |
III-IV kl. mokiniai |
Lietuvių k. olimpiada |
L. Kalvelienė S. Milisevičiūtė |
|
09.00 |
Nuotoliniu būdu |
I-IV kl. mokiniai |
Biologijos olimpiados II turas |
J. Kančiauskienė, V. Kančiauskas, I. Balsevičienė |
|
2021-01-18 |
08:00 |
Teams |
6-7 kl. |
Integruotos biologijos/ technologijų pamokos „Maisto medžiagos” |
I.Balsevičienė, D. Gusevienė |
2021-01-19 |
15.00 |
Teams |
Senato atstovai |
Naujų veiklų 2021 m. planavimas |
J. Guobienė J. Patamsienė V. Činčienė |
2021-01-20 |
08:00 |
Signatarų namai |
I-IV kl. |
Istorinių memų konkursas, skirtas Vasario 16-ajai |
O. Jonykienė A.Sabaliauskienė J. Guobienė |
10.00 |
Teams |
IV c kl. |
Spektaklio ,,Balta drobulė” peržiūra, aptarimas. |
R. Zarauskienė |
|
10.00 |
Online |
5-9 kl. |
Vilniaus miesto rusų kalbos 5-9 klasių olimpiada |
I.Vološina, V. Gurklienė |
|
2021-01-22 |
10.00-12.00 |
Teams |
IIIa, IIIc kl. |
Teminių laidų peržiūra ir aptarimas, diskusija; viktorina |
S. Milisevičiūtė |
2021-01-25 |
10.00 |
Teams Mokinių darbų galerija |
8-IV kl. |
Mokinių darbų paroda „Vilniaus kontrastai”, skirta Vilniaus miesto 698-ajam gimtadieniui |
J. Kokštaitė V. Juškevičienė |
2021-01-26 |
14.00 |
Teams platforma |
5–II klasių mokiniai |
Apklausa patyčių situacijai įvertinti. |
N. Atstopaitė, I.Cicėnaitė VGK nariai |
2021-01-26 |
09:00 |
Nuotoliniu |
5-IV klasių mokiniai |
Šalies IT olimpiada |
Informatikos mokytojai |
2021-01-27 |
15.00 |
Teams |
Mokytojai |
Mokytojų tarybos posėdis |
Administracija |
2021-01-28 |
14.00 |
Teams |
6 kl. |
Gražiausių sakmių popietė |
A.Ramoškienė, D. Poškevičiūtė |
14:30 |
Teams |
III kl. vadovai, dėstantys mokytojai |
I pusmečio rezultatų aptarimas |
R. Veikutytė |
|
2021-01-29 |
Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras |
5-12 kl. |
Konkursas ,,Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija” |
O .Jonykienė V. Činčienė |
|
11.00 |
Teams |
II-III kl. |
10-11 kl. rusų kalbos olimpiados mokyklos etapas |
I.Vološina, V. Gurklienė |
|
14:30 |
Teams |
IV kl. vadovai, dėstantys mokytojai |
I pusmečio rezultatų aptarimas |
R. Veikutytė |