2020 m. lapkričio 19 d. gimnazijos I ir II STEAM klasės dalyvavo projekte „ Tuk tuk širdele“. Projektą organizuoja Lietuvos intensyviosios kardiologijos ir skubiosios medicinos asociacija kartu su Vilniaus miesto savivaldybe. Dalyvaudami projekte mokiniai klausė Santaros klinikų kardiologų paskaitų apie sveiką gyvenseną, kraujotakos susirgimų priežastis, gaivinimą ir AID naudojimą. Projekto viktorinas laimėję mokiniai apdovanoti išmaniosiomis apyrankėmis  Xiaomi Mi Band. Apyrankės dėka mokiniai galės stebėti miego kokybę, širdies ritmą, kontroliuoti sporto rėžimą. Renginį mokykloje organizavo biologijos mokytojai J.ir V. KančiauskaiDalyvaudami projekte mokiniai klausė Santaros klinikų kardiologų paskaitų apie sveiką gyvenseną, kraujotakos susirgimų priežastis, gaivinimą ir AID naudojimą. Projekto viktorinas laimėję mokiniai apdovanoti išmaniosiomis apyrankėmis  Xiaomi Mi Band. Apyrankės dėka mokiniai galės stebėti miego kokybę, širdies ritmą, kontroliuoti sporto rėžimą. Renginį mokykloje organizavo biologijos mokytojai J.ir V. Kančiauskai