Gegužės 6 dieną gimnazijos bibliotekoje vyko penktokų viktorina „Draugaujame su knyga“, skirta spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai. Kiekvienai klasei atstovavo 4 mokiniai. Komandų kapitonai pristatė savo komandas: „Knygnešiai“(5a), „Išmintingosios pelėdos“(5b), „Knyggraužiai“(5c), „Knygų pelėdos“(5d). Visi buvo pasipuošę savo rankomis kurtomis emblemomis. Vaikai kibo į užduotis: turėjo surasti po 3 skirtingas knygas lentynose, atsakyti, kuri iš jų turi daugiausiai puslapių, kuri mažiausiai, kuri išleista seniausiai, o kuri yra naujausia. Taip pat turėjo atpažinti kūrinio ištrauką, iš „išsilaksčiusių“ žodžių sudėlioti knygų pavadinimus, teisingai prie autorių priskirti „pasiklydusius“ kūrinius, užbaigti patarles. Užduotis vertino komisija. Kai užduotys baigėsi, buvo suskaičiuoti taškai. Daugiausiai taškų surinko 5a ir 5c klasės  (po lygiai). Bet svarbiausia buvo ne laimėti, o smagiai sudalyvauti. Vaikai pasidalino turimomis žiniomis ir įgijo naujų. Pabaigoje laukė smagiausia dalis – apdovanojimai. Komandos gavo po padėkos raštą, kapitonai – po odinį skirtuką, kiekvienas dalyvis – po atšvaitą ir pieštuką su mokyklos logotipu ir po knygą. Kaip gi biblioteka be knygų? Vaikai jomis labiausiai ir džiaugėsi. Už knygas dėkojame gimnazijos Labdaros ir paramos fondui.

image3image2image3image4image5image6image7